Тастер – TS-061

Switches

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002904 Категорија

Опис

Тастер Прекинувач 2П СПСТ Мом. 50mA/12V 6х6×4.3mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра