Светилка – TORCH-L-791

Ultra bright led cap light

190 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004379 Категорија

Опис

Style Headlamp Battery Type CR2032 Waterproof No Rechargeable Battery No Switch Type Push Front Glass Yes Body Plastic Lamp Type LED No. of Batteries 2 Torch Colour Black No. of Lamps 7

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра