Тастер – TMR-1

Тастер

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008765 Категорија

Опис

Тастер прекинувач 2П СПСТ Мом.6.0×3.5×4.3mm СМД.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра