TL-SD30

Штрафцигер

80 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004455 Категорија

Опис

1,9mm. TORX

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра