Тајмер – TIMER-01

Mechanical daily timer

265 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004038 Категорија

Опис

24 Часовен механички тајмер.Програмирање ВКЛУЧЕНО/ИСКЛУЧЕНО Програми Мин. поставки (мин) 4038 COMMEL 220-240VAC 16A 50Hz 3500W 24 часа 24 30мин

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра