Инвертер – TI2006ET-01

Инвертери за плоча

1,450 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008636 Категорија

Опис

Инвертер за ЛЦД телевизор.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра