Рутер – Netis Wireless N Router 300Mbps W1

Wireless N Router

690 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003777 Категорија

Опис

Нетис безжичен N рутер, 300 Mbps, 802.11n/g/b, вградени 2 LAN-порти + 1 WAN порта, антена со високо засилување 2*5dBi.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра