Тастер – Tact Switch PCB 6x6x3.5 mm 2 Contact IC-200A C9 Buton

10 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 101016 Категорија

Опис

Тастер прекинувач. Напон: DC12V Ампеража : 0.1A. Наизменичен напон: AC250V (50Hz) .

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра