mk Macedonian

P600K 6A 600V

Диода

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002059 Категорија

Опис

6А 600V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра