SS-23E01G3

Прекинувач

35 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008742 Категорија

Опис

No. of pins 12
Nominal voltage 50VDC
Nominal current 0.5A
Dimensions 29×9.0x15.7mm

 

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра