Флукс – SMD-Flux Amtech RMA-223

Amtech Flux

415 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005928 Категорија

Опис

Флукс како паста : РМА-223 Волумен: 10cc

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра