Тастер – SKRPADE010

Switches

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005798 Категорија

Опис

СМД Тастер Прекинувач, Димензии 4.2×3.2×2.5mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра