Грецов Спој – SKBPC2514

Bridge Rectifiers

290 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005002 Категорија

Опис

Грецов Спој со карактеристики: 1400V 25A UFM 1.2V, IFM 360A, IR 10uA

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра