Кабел со Конектори – Serial Port Header

DB9 serial port

100 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004388 Категорија

Опис

Приклучок за сериска порта DB9 на куќиштето на држачот, 25cm внатрешен рамен кабел за серискиот приклучок на матичната плоча: IDC 10 пински кон конекторот DB9M

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра