SEC-APD10

Алармен систем со телефонска дојава

1,985 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002202 Категорија

Опис

• Aларм: 130dB (0 метри) или тивок аларм

• Време за влез: 30 секунди
• Ранг на детекторот: 120°, должина 6 метри
• Детекција: Инфраред

• Доцнење при излегување: 30 секунди
• Доцнење при влегување: 10 секунди
• Телефонски броеви: 3
• Должина на пораката: 6 секунди
• Батерии: 4x “AAA” (не се вклучени)
• Димензии: 167x67x43 mm

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра