Микрофон – MPWD01BK Wired Microphone

Cardioid | Fixed Cable | 5.00 m | 80 Hz – 12 kHz | 600 Ohm | -75 dB | On/Off switch | ABS | Black

390 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005360 Категорија

Опис

Динамичен микрофон со сеопфатен звук. Многу добар микрофон за караоке употреба. Се одликува со динамичен микрофон со сеопфатни карактеристики на звук.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра