Реле – RT1-12-30

Relays

180 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002939 Категорија

Опис

Реле 12V/77mA 30A/30VDC 30A/250VAC 30A Макс.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра