Ronix Ударна Дупчалка 800W 2212

Ергономична и лесна ударна дупчалка, со моќен 800 W мотор.

2,290 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
✅ Главен магацин
Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100753 Категорија

Опис

Напон 220V ~ Моќност 800W Вртежи во минута (без товар) 0-3000 rpm Удари во минута 46000 bpm Капацитет на стезна глава 13mm Макс. дупчење во дрво: 25mm метал: 13mm бетон: 13mm Тежина 1.75kg

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра