Фастонг Конектор – RND 465-00056

Blade receptacle Yellow 2.8 x 0.8 mm N/A PU

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003731 Категорија

Опис

Напон 300 V Материјал Месинг Боја Жолта Контакт 2,8 x 0,5 mm Пресек 0,2…0,5 mm2 Пресек макс. 0,5 мм2 Пресек мин. 0,2 мм3

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра