Фастонг Конектор – RND 465-00044

Blade receptacle Yellow 2.8 x 0.5 mm N/A PU

ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003732 Категорија

Опис

Напон 300 V Материјал Месинг Боја Жолта Контакт 2,8 x 0,5 mm Пресек 0,2…0,5 mm2 Пресек макс. 0,5 мм2 Пресек мин. 0,2 мм2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра