Осигурувач – RFT 4A MXT 250 4A

Subminiature Fuse O8.5xH8.5; Radial Leads; Time-Lag T; 4A/250 VAC; Breacking Capacity 100A

35 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010887 Категорија

Опис

Осигурувач округол за на ПЦБ плоча.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра