Прекинувач – Prekinuvac 1/3 3+3 kontakti 250 V – 15A

1/3 3+3 kontakti 250 V – 15A

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008878 Категорија

Опис

Прекинувач 250 V – 15A

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра