Инвертер Трансформатор – QGAH2101

Инвертер Трафо

650 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010016 Категорија

Опис

Инвертер Трансформатор за ЛЦД телевизори.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра