Noz za skalpel 10par.

Резервен нож за скалпел

40 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003781 Категорија

Опис

Цената е за едно пакување кое содржи 10 резервни ножиња.

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра