mk Macedonian

RDA3118E28

Интегрални Кола

260 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002250 Категорија

Опис

TSSOP-28 IC Chip

 

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра