Прекинувач – MW-SW201

Pressure Switch Original Part Number AM51610C53N-A

70 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008256 Категорија

Опис

Минијатурен прекинувач кој се користи во микробранови.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра