mk Macedonian

SI9120DY-SMD

Интегрални Кола

180 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005813 Категорија

Опис

Universal Input Switchmode Controller

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра