Mouse Pad MS S105 Black

Mouse Pad

40 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004141 Категорија

Опис

MS TERIS S105 подлога за глушец, црна , горна страна – текстил;

Долна страна: anti-slip; димензии: 18×22х0,3cm

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра