Силиконска Заштита – MICA TO220

Isolation TO220

ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 009704 Категорија

Опис

Силиконска Заштита за Транзистор.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра