Батерија Nedis CR2032 BALCR20325BL

Lithium Cell battery

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010273 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНА БАТЕРИЈА!!!

Долготрајните ќелии литиум може да се користат во широк опсег на електронски уреди. Тие се специјално погодни за апарати за кои е потребно гарантирано напојување, како што се далечински управувачи и часовници.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра