Организер – MARS6141

organizer metal 306х460х155

2,970 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002210 Категорија

Опис

Метална кутија со пластични фиоки за сортирање за монтирање на ѕид.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра