Лед Лента – LT-69 LED lenta za Toshiba LED TV 32″

TOSHIBA 32"

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003690 Категорија

Опис

LED LENTA ZA TOSHIBA 32" Должина: 627mm 6 ДИОДИ / 3V ВО ТЕЛЕВИЗОРОТ ИМА 3 ЛЕНТИ

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра