Лед Лента – LT-57 LED Lenta za Philips 32″ so 7 LED diodi

LED Позадинско Осветлување

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010178 Категорија

Опис

LED Лента 32" со 7 диоди 3V Должина: 614mm Модели на телевизори кои ја користат лентата: Philips

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра