Лед Лента – LT-33 LED Lenta za 32″ so 10 LED diodi

LED Позадинско Осветлување

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010179 Категорија

Опис

LED Лента 32" со 10 диоди Должина: 570mm Модели на телевизори кои ја користат лентата: 1.VIVAX 32" 2.DAEWOO 32"

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра