LT-327 LED Lenta za FOX 40″ -4 MS-L2695 V1

LED Lenta za FOX 40"

350 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100809 Категорија

Опис

Должина: 752mm
8 диоди / 6V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра