Лед Лента – LT-31 ЛАМП-ЛЕД 24

ЛЕД Лента за Монитор

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010027 Категорија

Опис

LED Лента 24" Модел: XQY-LED240W V4.2 Тип: 3528 / 90 dioda Напојување: 12V Должина: 535mm Ширина: 4mm Висина: 2mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра