Лед Лента – LT-29 ЛАМП-ЛЕД 17

ЛЕД Лента за Монитор

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010025 Категорија

Опис

LED лента 17" Модел: CA-355-345MM-17F-60LED Тип: 3528 / 60 dioda Напојување: 12V Должина: 355mm Ширина: 4mm Висина: 2mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра