Лед Лента – LT-252 LED TRAKA ZA PHILIPS 43″ -1

PHILIPS 43"

300 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100507 Категорија

Опис

Должина: 415mm 5 диоди / 3V Прикажаната цена е за една лента Комплетот содржи: 8 ЛЕД ленти

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра