Лед Лента – LT-239 LED Lenta za PHILIPS 50″ R

PHILIPS 50"

340 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100504 Категорија

Опис

Должина: 554mm 6 диоди / 3V Прикажаната цена е за една лента. Комплетот содржи: LT-238 / za PHILIPS 50" L x 6 LT-239 / za PHILIPS 50" R x 6

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра