Лед Лента – LT-161 LED Lenta za VIVAX 40″

ЛЕД Позадинско

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004251 Категорија

Опис

Должина: 787mm 10 диоди / 3V Во телевизорот има 4 ленти.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра