Лед Лента – LT-156 LED lenta za FUEGO 32″-2

FUEGO 32"

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005876 Категорија

Опис

Должина: 589mm 7 Диоди / 6V Во телевизорот има 2 ленти.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра