Лед Лента – LT-147 LED Lenta za Vox 32″-2

LED Pozadinsko

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004212 Категорија

Опис

Должина: 593mm 6 диоди / 3V Телевизорот има 3 ленти

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра