Лед Лента – LT-140 LED Lenta za FUEGO 32″-1

LED LENTA

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004179 Категорија

Опис

LED LENTA ZA FUEGO 32"-1 ДОЛЖИНА: 605mm 8 ДИОДИ / 3V ВО ТЕЛЕВИЗОРОТ ИМА 3 ЛЕНТИ

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра