Лед Лента – LT-121 LED Lenta za TESLA 49″

TESLA 49"

290 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100431 Категорија

Опис

Должина: 480mm 6 Диоди / 3V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра