Лед Лента – LT-119 LED Lenta za LG 49″ A

LG 49" A

300 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100429 Категорија

Опис

Должина: 457mm 4 Диоди / 6V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра