Лед Лента – LT-114 LED Lenta za BLAUPUNKT 32″

Комплетот содржи ЛЕД ленти

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100556 Категорија

Опис

Должина: 630mm 9 Диоди / 3V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра