Лед Лента – LT-103 LED Lenta za Samsung 42″ R5

Samsung 42" R5

320 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100426 Категорија

Опис

Должина: 345mm 5 Диоди

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра