Лед Лента – LT-102 LED Lenta za Samsung 42″ L9

Samsung 42" L9

320 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100425 Категорија

Опис

Должина: 555mm 9 Диоди

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра