Кабел за Звучници – LSP-022 Goobay Speaker cable red/black CCA 2×1.5mm 15023

100 m spool, cable diameter 2 x 1.5 mm2

26 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005779 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДЕН МЕТАР!!! Goobay обезбедува совршена електронска дополнителна опрема за поврзување на вашата потрошувачка електроника како што се звучници, засилувачи и звучни системи. Нашите производи пренесуваат сигнали со врвен квалитет за одличен звук.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра