Кабел за Звучници – Goobay Speaker Cable transparent CCA, cable diameter 2 x 0.75 mm 15018

Speaker Cable | 2x 0.75 mm2 | 100 m | Wrap | Transparent

15 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003348 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДЕН МЕТАР!!! Goobay обезбедува совршена електронска дополнителна опрема за поврзување на вашата потрошувачка електроника како што се звучници, засилувачи и звучни системи. Нашите производи пренесуваат сигнали со врвен квалитет за одличен звук.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра